Filia w Biłgoraju

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu

Kalendarz wydarzeń

June 2018
S M T W T F S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Obecnie naszą stronę odwiedza:

Odwiedza nas 268 gości oraz 0 użytkowników.

I etap regionalnego konkursu czytelniczego „Czy znasz...?” dla uczniów klas I-III szkół podstawowych odbył się 9 maja 2018 r. w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu i filiach w Biłgoraju, Hrubieszowie i Tomaszowie Lubelskim. W konkursie wzięło udział 139 uczniów z 40 szkół podstawowych z powiatów: biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i zamojskiego.

W powiecie biłgorajskim do konkursu przystąpiło 59 uczniów z 16 szkół podstawowych, w powiecie hrubieszowskim - 48 uczniów z 13 szkół podstawowych, w powiecie tomaszowskim - 37 uczniów z 10 szkół podstawowych, w powiecie zamojskim - 63 uczniów z 14 szkół podstawowych. 

Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test, podczas którego mogli wykazać się znajomością wybranych utworów takich pisarzy jak: H. Ch. Andersen, J. Brzechwa, A. i Cz. Centkiewicz,
R. Pisarski, J. Porazińska, J. Tuwim, D. Wawiłow oraz legend w wyborze B. Tylickiej.
Z testu uczniowie mogli uzyskać maksymalnie 45 punktów.

image001

image002

image003

image004

image005

image006

image007

image008

image009

image010

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowało się 60 uczniów, którzy uzyskali od 40 do 45 pkt:

Imię i nazwisko

Liczba punktów

Nazwa szkoły

Julia Momot

45

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zamościu

Oskar Różański

45

Szkoła Podstawowa w Turobinie

Weronika Dziura

45

Zespół Szkół w Majdanie Starym

Weronika Wach

45

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Amelia Mazurek

44

Zespół Szkół w Majdanie Starym

Michał Habza

44

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Izabela Bucior

44

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie

Wiktoria Deryło

44

Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie

Jakub Zdunek

44

Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu

Mateusz Bździuch

44

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Marcin Kowalczuk

44

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Marta Malicka

44

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Zuzanna Lichota

44

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Justyna Jędruszczak

44

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Natalia Piędzio

44

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

Jagoda Darłowska

44

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Jakub Kurzępa

44

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Bruno Szumilak

44

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Oliwia Kisielewicz

44

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Kacper Łukasiewicz

44

Szkoła Podstawowa w Nieledwi

Wiktoria Kochaniec

43

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Mikołaj Róg

43

Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu -Zaorendzie

Karol Bielak

43

Miejski Zespół Szkół w Biłgoraju

Julia Balicka

43

Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

Maciej Muda

43

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Rafał Grzyb

43

Szkoła Podstawowa w Olchowcu

Oliwia Dudzińska

43

Szkoła Podstawowa w Tyszowcach

Barbara Podoba

43

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Aleksandra Radomska

43

Szkoła Podstawowa w Tyszowcach

Anna Litwin

43

Szkoła Podstawowa w Suścu

Zuzanna Kopeć

43

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Bartosz Korol

43

Publiczna Szkoła Podstawowa w Gozdowie

Aleksandra Adamowicz

42

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Lena Kozorys

42

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zamościu

Filip Bryk

42

Szkoła Podstawowa w Zawadzie

Julia Grochowicz

42

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Andżelika Smoter

42

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Stefania Suchecka

42

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Michał Grzeszczuk

42

Szkoła Podstawowa nr 1 w Hrubieszowie

Kinga Cisek

41

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Bartłomiej Stawarski

41

Szkoła Podstawowa w Pniówku

Magdalena Gleń

41

Szkoła Podstawowa w Kaczórkach

Paulina Łapa

41

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Agnieszka Bukała

41

Szkoła Podstawowa w Majdanie Wielkim

Maja Furlepa

41

Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu -Zaorendzie

Emilia Grabias

41

Szkoła Podstawowa w Korczowie

Martyna Maciocha

41

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Błażej Ziobrowski

41

Szkoła Podstawowa w Przeorsku

Przemysław Harbuz

41

Szkoła Podstawowa w Przeorsku

Hanna Bartosz

41

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

Aleksy Grabek

41

Szkoła Podstawowa nr 3 w Tomaszowie Lubelskim

Nikola Maryńczak

41

Szkoła Podstawowa nr 2 w Tomaszowie Lubelskim

Hanna Kudyk

40

Szkoła Podstawowa w Lipsku

Adrian Dybziński

40

Szkoła Podstawowa w Sitnie

Julia Bańka

40

Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju

Wiktoria Wołoszyn

40

Szkoła Podstawowa w Zamchu

Wiktoria Borowiec

40

Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie

Aleksandra Borowiec

40

Szkoła Podstawowa nr 5 w Biłgoraju

Maciej Pomagiel

40

Szkoła Podstawowa w Olchowcu

Kinga Łuszczak

40

Szkoła Podstawowa w Ulhówku

 

Drugi etap konkursu odbędzie się 29 maja 2018 r. o godzinie 10.00

w Bibliotece Pedagogicznej w Zamościu, ul. Sienkiewicza 5.

Serdecznie zapraszamy!